menusearch
vitomax.ir

مواد سازنده

ویتامین B6

ویتامین B6

این ویتامین به همراه مقادیر بسیار کم روی اثرات آنتی آندروژنیک Saw Palmetto را افزایش می دهند و در برخی منابع حتی اثرات آنتی آندروژنیک نیز برای آنها ذکر شده است.

چهارشنبه دوازدهم تیر ۹۸
ویتامین E

ویتامین E

این ترکیب به عنوان یک آنتی اکسیدان طبیعی شناخته شده است. ویتامین E به راحتی به داخل پوست نفوذ کرده توسط پوست جذب می شود .

چهارشنبه دوازدهم تیر ۹۸
آلوورا

آلوورا

نام آلوورا در لغت به معنای ماده تلخ درخشان است که از کلمه عربی آلوئه برگرفته شده است.در ایران از آن بعنوان صبر زرد هم نام برده میشود.

دوشنبه بیست و هشتم خرداد ۹۷
آووکادو

آووکادو

روغن آووکادو بهترین کرم برای پوست است زیرا به آسانی در پوست نفوذ می کند و به آن شادابی میدهد. آووکادو بهترین ماسک برای برطرف کردن وجلوگیری از چین و چروکهای صورت است

دوشنبه بیست و هشتم خرداد ۹۷
بابونه

بابونه

نام لاتین بابونه camomil از کلمات یونانی khamai , malon به معنی گلهای کوچک با بوی سیب گرفته شده است.

دوشنبه بیست و هشتم خرداد ۹۷
دم اسب

دم اسب

دم اسب گیاهی ست که از 270 میلیون سال پیش در کره زمین وجود داشته است و از قدیم در اروپا و چین استفاده میشده .در فارسی به آن علف هفت بند نیز میگویند.حدود پنجاه نوع از این گیاه در جهان وجود دارد.بعلت اینکه دارای مقادیر زیادی از سیلیس(حدود 72 درصد) میباشد به آن silica نیز میگویند.این سیلیس باعث تقویت ناخنها و همچنین رشد موها میگردد.

پنج شنبه بیست و ششم آذر ۹۴
گزنه

گزنه

گیاه گزنه بومی مناطق استوایی و معتدل از جمله برزیل،آمریکای جنوبی و شمال اروپاو بصورت خودروست.برگهای این گیاه دارای خاصیت درمانیست.

پنج شنبه بیست و ششم آذر ۹۴
نیاسین آمید

نیاسین آمید

این ماده یکی از ویتامین های گروه B می باشد که به ویتامین 3 B هم مشهور است. این ویتامین در بیش از 40 % واکنشهای بیوشیمیایی بدن شرکت داشته و نقش مهمی در سلامتی پوست ایفا می کند.

دوشنبه بیست و سوم آذر ۹۴